Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Svätojánsky jarmok

13. októbra 2018 @ 7:00 - 17:00

Tohtoročný Jesenný svätojánsky jarmok sa nám blíži míľovými krokmi, už len niekoľko dní a v sobotu 13.10. sa opäť otvoria jeho brány.
Viete, kedy sa uskutočnil vôbec po prvýkrát? Bolo to v roku 1990, tento rok už teda oslávime jeho 29. ročník.

Jarmok počas jeho existencie navštívili tisícky kupujúcich aj predávajúcich, ktorých rok od roka pribúda. Bez preháňania môžeme povedať, že náš jarmok sa neustále rozrastá, každoročne sa snažíme spraviť ho lepším a atraktívnejším. Veľmi si však ceníme, že napriek modernej dobe a rýchlemu životnému štýlu, sa nám ešte stále darí udržať jeho priateľskú domácu atmosféru, ktorá je preň taká typická a nenahraditeľná.

Aj tento rok sme pre návštevníkov pripravili bohatý program: remeselnícku zónu, stánky s občerstvením, kolotoče a o dobrú náladu sa pri zdravotnom stredisku postará dychová hudba Záhorienka.

Jarmočný program ukončíme večernou párty v Kulturak:bare. Pod záštitou domáceho hudobného vydavateľstva GERGAZ zahrajú FVLCRVM, Jimmy Pé a D OneTwo.

Tešíme sa na všetkých návštevníkov, kupujúcich i predávajúcich a už teraz premýšľame, aké prekvapenie pre Vás k budúcoročnému 30. výročiu nášho Jesenného svätojánskeho jarmoku pripravíme.

 

Podrobnosti

Dátum:
13. októbra 2018
Čas:
7:00 - 17:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Miesto udalosti

Námestie SNP
Námestie SNP
Moravský Svätý Ján, Slovenská republika 90871 Slovenská republika
+ Google Map

Organizátor

Obecný úrad

Organizujete v obci podujatie? Kontaktujte nás a radi ju pridáme.