Najviac informácií o Jánoch!|streda, október 18, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Fotogaléria » Týždeň detskej radosti
  • Sledujte nás aj na Facebooku!

Týždeň detskej radosti 

Kultúrne podujatia

    • No events

Týždeň detskej radosti,  sme odštartovali včera speváckym doobedím v znení SuperStar deň 1. Každá trieda nám zaspievala spoločnú pesničku a odborná porota v zložení pani učiteliek spevácke výkony ohodnotila. Deti spievali a tancovali. Prekvapením bola návšteva Lišiaka Foxa, ktorá si s deťmi zatancovala a zahrala sa.

Dnes bola pripravená pre deti Piesková cukráreň. Všetky deti upiekli, vytvorili, vyformovali krásne, voňavé a oku lahodiace torty, tortičky, koláčiky, no len na čo by ste si zmysleli. Nádherné počasie, smiech a detská radosť – čo viac si priať 🙂 Prekvapením boli cukrárky, ktoré pomáhali a spolupracovali s deťmi.

Zajtra nás čaká výlet do lesa pod odborným dohľadom lesných pedagógov. Už teraz sa tešíme a priebežne budeme informácie doplňovať.

Tak už je po výlete. Odniesli sme si plno zážitkov a dobrodružstiev priamo z lesa. Nikoho sme nezabudli 🙂 Deti vám porozprávajú svoje dojmi, pocity, zážitky a najväčšie radosti 🙂 Lovu zdar

Vo štvrtok nás čaká maľovanie pre radosť. 

Maľovanie pre radosť bol trefný názov naozaj všade navôkol bol smiech a radosť a ešte väčšia radosť bola s prekvapenia Divadielka o Dinosaurovi cestovateľovi – o čom bolo Vám povedia deti. 🙂

Piatok zavŕšime športovaním – športu tri krát HURÁÁÁ,