Najviac informácií o Jánoch!|streda, október 18, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Fotogaléria » Natáčanie rozhlasovej relácie „Zvony nad krajinou“
  • Sledujte nás aj na Facebooku!

Natáčanie rozhlasovej relácie „Zvony nad krajinou“ 

Kultúrne podujatia

    • No events

Vo štvrtok 20.3.2014  prebiehalo počas celého dňa v našej obci nahrávanie rozhlasovej relácie rádia Regina  „Zvony nad krajinou“.

Ako prvé redaktori vyspovedali dievčatá z folklórneho združenia FJERTÚŠEK, ktoré sa dokonca odhodlali aj zaspievať :-). Po nich prišli na rad naše dôchodkyne, zástupcovia kulturistov, rybárov, poľovníkov ale i hasičov.  Pani redaktorka zavítala aj do materskej školy, kde sa jej podarilo nakrútiť kopu zaujímavého materiálu nielen s pedagógmi ale tiež s našimi najmenšími. Navštívili sme aj Školu v prírode na Piesočnej, Domov sociálnych služieb pre dospelých, maliara Jozefa Chrenu či múzeum pána Jozefa Bartóka. Pani Jana Zaicová porozprávala o kultúre, kultúrnych podujatiach, projektoch, ktoré momentálne v našej obci prebiehajú ako napr. rekonštrukcia miestnej knižnice či revitalizácia jazierka Lochneska a pán starosta Anton Emrich upresnil všetky ostatné dôležité informácie  –  ako si tu žijeme, čo sa v obci realizuje, čo máme nového, ako napr. europrojekty a tiež prečo by sa k nám poslucháči rádia Regina mali prísť pozrieť. Redaktori vyrazili aj do ulíc, kde vyspovedali náhodných okoloidúcich.

Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí sa na natáčaní spolupodieľali. Výsledok našej spoločnej celodennej snahy si budete môcť vypočuť v nedeľu 6.4.2014 od 11:00 do 12:00 na rádiu Regina.