Najviac informácií o Jánoch!|nedeľa, október 22, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Obecný úrad » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu 4.8.
  • Sledujte nás aj na Facebooku!

Hlásenie obecného rozhlasu 4.8. 

Kultúrne podujatia

    • No events

Mudr.Chynoranský oznamuje rodičom detí, ktoré nastupujú do prvého ročníka základnej školy , aby v nimi prišli v mesiaci august na predškolskú preventívnu prehliadku.

Zväz telesne postihnutých Moravský Svätý Ján oznamuje svojim členom, že poriada rekondičný pobyt v kúpeľnom dome Salvator, v Kúpeľoch Nimnica, v termíne od 9.8. do 14.8. Cena je 156,- Eur na osobu, v cene je zahrnutá aj strava formou plnej penzie, t.j. raňajky, obed aj večera. Doprava je individuálna. Prihlásiť sa môžete do piatku 4.8. u pani Mračnovej, č.t. 0908 95 64 35.

Upozorňujeme, že v pondelok sa uskutoční vývoz plastového separovaného odpadu v žltých vreciach.

Vináreň Leskovský Vás pozýva na príjemné posedenie na terase Vinárne Leskovský v piatok 4.8. so začiatkom o 19:00 hod. Do tanca a na počúvanie hrá hudobná skupina SAPA.

Spoločnosť Pribyl a Pribyl, s.r.o. Kúty hľadá zváračov do jednozmennej prevádzky. Ponúka stabilnú a dlhodobú prácu za výhodných platových podmienok. Záujemcovia sa môžu hlásiť na t.č. 0903 787 414, alebo osobne od pondelka do piatka v prevádzke firmy na Továrenskej ulici č. 804 v Kútoch, v areále bývalých Bavlnárskych závodov. 

Škola v prírode, Piesočná 798,  Moravský Svätý Ján vyhlasuje výberové konanie na voľnú pracovnú pozíciu údržbár – nočný strážnik. Záujemcovia sa môžu hlásiť na tel. č. 034/7770446  alebo osobne, počas pracovných dní od 8,00 hod. do 16,00 hod., kde im budú poskytnuté bližšie informácie. 

Súkromný pestovateľ p. Edmár oznamuje občanom, že zajtra ráno bude na predajnom stanovisku predávať ovocie a zeleninu.

Pani Mária Blažeková, na Drahách 622 oznamuje občanom, že má na predaj uhorky šalátovky aj nakladačky, zeleninu a nové zemiaky. Zakúpiť si ich môžete počas celého dňa.

Smútočný oznam:

Smútiaca rodina Štefková a Maxianová oznamujú príbuzným, známym a ostatným občanom, že pohreb ich zosnulého manžela, otca, švagra a strýka Jozefa Štefeka bude v piatok 4.8. o 17:30 na cintoríne v Sekuliach. Modlitby za zosnulého budú dnes o 18:00 hod. v kostole v Sekuliach. Svätá omša bude v sobotu 5.8. o 8:00 hod. v kostole v Sekuliach.