Najviac informácií o Jánoch!|sobota, november 25, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Obecný úrad » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu 14.11.
  • Sledujte nás aj na Facebooku!

Hlásenie obecného rozhlasu 14.11. 

Kultúrne podujatia

    • No events

Upozorňujeme občanov, že od 15.11. bude z dôvodu rekonštrukcie čiastočne uzatvorená Prievozská ulica – od Pohostinstva „Na rohu“ smerom na štadión – pri Pohostinstve „Na rohu“ bude cesta uzatvorená a neprejazdná v oboch smeroch.
Ďakujeme občanom za zhovievavosť.

BVS, a.s. oznamuje občanom, že odo dňa 16.11. bude v našej obci prebiehať odpočet vodomerov. Prosíme občanov, ktorí sa nebudú zdržiavať doma, aby stav vodomeru vyvesili na viditeľné miesto.

Pani Bartolitsová Dagmar oznamuje občanom, že bufet u pána Chvosteka bude od stredy 15.11. otvorený.

Stratil sa dlhosrstý čierny kocúr, kto ho videl môže to nahlásiť na OÚ alebo na č.d. 131 (na Šibeniciach).

Mamičky z Klubíku Janík sa zapojili do projektu Nadácie VÚB, kde sa uchádzajú o získanie prostriedkov na nové detské ihrisko, ktoré by malo byť situované na Habánskom dvore. Náš projekt postúpil do druhého kola. Na to, aby sme boli úspešní a požadovaný príspevok skutočne získali, však potrebujeme pomoc Vás všetkých, kedže víťazný projekt bude určený hlasovaním verejnosti. Chceme Vás preto veľmi pekne poprosiť o hlasovanie na internetovej stránke Nadácie VÚB. Zaberie Vám to len pár minút, ktorými môžete podporiť skvelú myšlienku. Hlasovať môžete tu: https://www.nadaciavub.sk/komunitne-granty/
Každý jeden hlas môže rozhodnúť. Poďakujeme sa Vám zaň nielen my, ale najmä naši najmenší.

 ZOOM optika Šaštín Stráže sídliaca na zdravotnom stredisku oznamuje občanom že má 50 % akciu na celu zákazku a to dňa 13-15.11.2017 alebo 50 % zľavu na cenu rámika.