Najviac informácií o Jánoch!|nedeľa, október 22, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Obecný úrad » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu 12.10.
  • Sledujte nás aj na Facebooku!

Hlásenie obecného rozhlasu 12.10. 

Kultúrne podujatia

    • No events

Firma A.S.A. Zohor oznamuje občanom, že zajtra sa uskutoční vývoz všetkých popolníc.

Upozorňujeme občanov, že v pondelok sa uskutoční vývoz papierového separovaného dopadu v modrých vreciach.

Vážení občania, srdečne Vás pozývame na tradičný jesenný Svätojánsky jarmok, ktorý sa bude konať v sobotu 14.10. Ako zvyčajne, aj tento rok je pre vás pripravená kopa predajných stánkov, stánky s občerstvením a remeselnícka zóna pred kostolom.
O dobrú zábavu sa v priestore zdravotného strediska postará DH Malačané a country kapela z našej obce ZMRK. V rámci kultúrneho programu vystúpia deti z folklórneho súboru Juránek, tanečného krúžku pani Hladíkovej a tanečnej skupiny Latino Scool.
Tešíme sa na Vašu účasť.

Vináreň Leskovský Vás srdečne pozýva na jarmočné posedenie pri hudbe počas jarmočného víkendu. Pre príjemné posedenie a zábavu Vám v piatok 13.10. v čase od 18:00 do 24:00 zahrá country kapela a v sobotu 14.10 v čase od 18:00 do 24:00 hod.  hudobná skupina STEP. O občerstvenie je postarané, ponúkneme Vám cigánske pečienky a zemiakové placky.

SMÚTOČNÝ OZNAM:

Smútiaca rodina Michalcová oznamuje príbuzným, známym a ostatným občanom, že pohreb ich zosnulej sestry a tety Julianny Kučerkovej, ktorá zomrela vo veku 65 rokov, bude v sobotu 14.10. o 10:30 hod. na cintoríne v Sekuliach. Modlitby za nebohú budú dňa 12.10., t.j. vo štvrtok o 17:30 hod. v kostole v Sekuliach.