Najviac informácií o Jánoch!|nedeľa, október 22, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Obecný úrad » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu 10.10.
  • Sledujte nás aj na Facebooku!

Hlásenie obecného rozhlasu 10.10. 

Kultúrne podujatia

    • No events

Súkromná firma ponúka možnosť privyrobiť si pri roznose reklamných novín Kaufland v našej obci. Brigáda je vhodná aj pre študentov, dôchodcov, invalidných dôchodcov a mamičky na rodičovskej dovolenke. Viac informácií na mailovej adrese: marta.minxova@gmail.com, na č.t.  0903 969 885 alebo na adrese Sokolská 85, Závod. 

Vážení občania, srdečne Vás pozývame na tradičný jesenný Svätojánsky jarmok, ktorý sa bude konať v sobotu 14.10. Ako zvyčajne, aj tento rok je pre vás pripravená kopa predajných stánkov, stánky s občerstvením a remeselnícka zóna pred kostolom.
O dobrú zábavu sa v priestore zdravotného strediska postará DH Malačané a country kapela z našej obce ZMRK. V rámci kultúrneho programu vystúpia deti z folklórneho súboru Juránek, tanečného krúžku pani Hladíkovej a tanečnej skupiny Latino Scool.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Prosba od nášho občana: Včera v podvečerných hodinách počas prechádzky obcou nám z vrecka vypadlo 100€. Prosíme nálezcu, aby sa nám ozval. Neboli to naše peniaze a musíme ich vrátiť. Kontakt:  0917 338 397