NaKole

Všetci účastníci sú povinný dodržať bezpečnosť cestnej premávky!

Po minuloročnej nútenej prestávke je tu konečne ďalší ročník obľúbenej súťaže v jazde na bicykloch v retro oblečení Túr. de Tu 2021. Tento rok bude súťaž prebiehať ako súčasť podujatia Deň piva pre Moravu, ktoré v rámci celého západného Slovenska organizuje Svätojánsky pivovar. Výťažok z akcie bude použitý na nákup materiálnej pomoci pre tornádom zničenú Moravu.

Stretneme sa už v sobotu 10. júla v priestoroch zdravotného strediska, kde bude od 9:00 hod. pripravené bohaté občerstvenie – cigánske pečienky – divinové aj kuracie, hotdogy, palacinky, široký výber piva a nealko nápojov. Na deti budú čakať rôzne atrakcie ako skákací hrad, trampolína, cukrová vata a pod. Súčasťou podujatia bude aj bohatý sprievodný program. Na počúvanie bude od 15:00 hod. hrať country skupina ZMRK.

Samotný závod Túr. de Tu bude štartovať o 15:00 hod. spred zdravotného strediska. Do súťaže sa môžu zapojiť všetci, ktorí prídu na bicykli s jedným prevodom, oblečení v dobovom kostýme. Štartovné je 5,- Eur (zahŕňa cigánsku pečienku a veľké pivo, príp. kofolu).