Najviac informácií o Jánoch!|nedeľa, október 22, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Fotogaléria » Stretnutie spolužiakov po 50-tich rokoch
  • Sledujte nás aj na Facebooku!

Stretnutie spolužiakov po 50-tich rokoch 

Kultúrne podujatia

    • No events

Vždy keď končí školský rok spomínajú aj ľudia ,ktorí „drali“ školské lavice pred mnohými rokmi.

V piatok 1.júla 2016 sa uskutočnilo stretnutie spolužiakov ,ktorí končili povinnú školskú dochádzku v roku 1965. Také oneskorené stretnutie po 50 –tich rokoch. Sme už vo veku ,že sa nestretávame len ako spolužiaci ale oživujeme spomienky na detstvo, mladosť, prvé detské lásky .Najdôležitejšie v živote sú zdravie ale aj príjemné spomienky .Materiálne veci sa dajú zničiť ,stratiť ale spomienky vždy ostanú. Preto sme sa stretli – zmenení ale krásni ľudia.

My Jáňania a Sekulania sa sem-tam stretávame. Ale tí čo žijú mimo svojej rodnej obce a dokonca aj v zahraničí ,pre tých majú tieto stretnutia neskutočnú hodnotu a sú im vzácne.
Aj toto stretnutie bolo nádherné ,plné dojmov a boli aj slzy šťastia a radosti. Niektorí sa nevideli celých 50 -51 rokov .Nepoznali sa ,no vrátili sa do lavíc a spomínali…….A prišli aj kamaráti našich spolužiakov.

Stretnutie bolo organizované v rekordne krátkom čase. Chceli sme stretnúť aj spolužiakov ktorí žijú v zahraničí a prišli teraz DOMOV – na Slovensko. Podarilo sa. Škoda ,že sa nezúčastnili všetci oslovení. Zároveň sa ospravedlňujem tým , ktorých sa mi v tomto krátkom čase nepodarilo skontaktovať. Napriek úžasnej snahe .
Prinášame vám pár „retro“ fotografií a fotografií zo stretnutia.
Milí spolužiaci – ak nám bude zdravie slúžiť – DOVIDENIA v roku 2020.
Jana Bertová