Najviac informácií o Jánoch!|nedeľa, október 22, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Fotogaléria » Rolničky, rolničky … alebo Malé vianočné trhy
  • Sledujte nás aj na Facebooku!

Rolničky, rolničky … alebo Malé vianočné trhy 

Kultúrne podujatia

    • No events

V sobotu 5.12. sa námestie pred kostolom po roku opäť ponorilo do predvianočnej atmosféry, vône punču, vareného vína, cigánskych pečienok a tónov adventných pesničiek. Konal sa totiž ďalší ročník našich Malých vianočných trhov. Ako po iné roky, aj tento raz sa stánky okrem občerstvenia prehýbali aj pod množstvom tovaru s vianočnou tématikou, ktorý vyrobili šikovné ruky našich domácich. A bolo sa naozaj na čo dívať a z čoho vyberať!

O kultúrny program sa nám postarali naši najmenší – deti z materskej školy, z folklórneho súboru Juránek a z tanečného krúžku pani Hladíkovej. V kostole bola pripravená výstava pána Jozefa Bartóka, ktorá dokumentovala históriu sakrálnych stavieb v našej obci, spolu s výkladom autora.

Na záver medzi všetkých zavítal Mikuláš so svojimi pomocníkmi, ktorí deťom rozdali sladkosti a spoločnými silami s pomocou mikulášskeho kúzla rozsvietili vianočný stromček.

Sme veľmi radi, že aj tento rok sa naše vianočné trhy stretli s veľkým záujmom a ďakujeme všetkým, ktorí prišli a vytvorili takú úžasnú atmosféru. O tom, že tomu tak naozaj bolo, sa môžete presvedčiť v našej fotogalérii. O rok sa na vás na našich „Malých vianočných trhoch“ tešíme zas :-).