Najviac informácií o Jánoch!|nedeľa, október 22, 2017
Práve sa nachádzate tu: Home » Obecný úrad » Hlásenie rozhlasu » Hlásenie obecného rozhlasu 10.8.
  • Sledujte nás aj na Facebooku!

Hlásenie obecného rozhlasu 10.8. 

Kultúrne podujatia

    • No events

ČS – Slovnaft Sekule na diaľnici smer Brno hľadá tankovača na TPP. Môžu byť aj ženy. Plat 700 EUR. Nástup ihneď. Kontakt 0903 784 777.

MINI Pekáreň u Kristiána, oproti firme Vadual v bývalom bufete, cesta na Hohenau príjme do pracovného pomeru predavačku. Bližšie informácie osobne v predajni alebo na tel. čísle 0944 137 878

Spoločnosť INDEX NOSLUŠ Vám ponúka prácu na 2 zmeny vo Veľkých Levároch. Náplňou práce je premeriavanie , sekanie, rezanie káblov manuálna montáž. Doprava do práce a späť je zabezpečená. Priemerná mzda v hrubom 800 €/mes. a k tomu ešte iné výhody. Pozícia je vhodnejšia pre mužov. V prípade záujmu nás kontaktujte na 0915 969 872 alebo z.janeckova@indexnoslus.sk.

Obec Závod a Dobrovoľný hasičský zbor Závod srdečne pozývajú širokú verejnosť na ďalší program v rámci Kultúrneho leta 2017 – v sobotu 12. augusta. Od 17:00 hod. v Centrálnom parku pri hasičskej zbrojnici bude hrať hudobná skupina Rytmus z Novej Bošáce a pripravené bude aj tradičné občerstvenie. Organizátori sa tešia na hojnú účasť.

MUDr. Chynoranský oznamuje rodičom detí, ktoré nastupujú do prvého ročníka základnej školy, aby  nimi prišli v mesiaci august na predškolskú preventívnu prehliadku.

Miestna organizácia Jednoty dôchodcov poriada dňa 16. augusta autobusový zájazd do Kittsse v Rakúsku do továrne na výrobu čokolády spojenú s ochutnávkou a výhodnou kúpou výrobkov. Ďalším návštevným miestom je hrad Červený kameň a výlet ukončíme návštevou baziliky a Krížovej cesty v Marianke. Prihlásiť sa môžete u p. Prelcovej, Mihalčínovej a Turbekovej do 15. augusta. Odchod autobusu je 16. augusta o 07:00 hod. z oboch autobusových zastávok.

Svätojánsky pivovar a Obec Moravský Svätý Ján vás srdečne pozývajú na súťažno – zábavné podujatie Súťaž o najlepší pivný guláš – Svätojánsky kotlík – v sobotu 12.8. v areáli Zdravotného strediska. Začíname o 9:00 hod., kedy je naplánovaná prezentácia súťažiacich, o 10:00 hod. zahájenie súťaže. Od 10:00 hod. bude k dispozícii bufet s cigánskymi pečienkami, 13 druhmi čapovaného piva a iným občerstvením. Súčasťou podujatia bude aj sprievodný program, v rámci ktorého si budete môcť zmerať svoje sily v disciplínach ako: beh na chodúľoch, sumo zápasenie, zdvih pivného suda či pitie piva na rýchlosť. Pre deti sú pripravené rôzne atrakcie – skákací hrad, cukrová vata a iné. Na počúvanie bude počas celého podujatia hrať COUNTRY kapela z Moravského Svätého Jána.

Organizátori sa tešia na Vašu účasť.

Poľnohospodárske družstvo Kúty vás pozýva v nedeľu  13.8.2017 do svojho areálu, kde od 14.00 hodine začína „hodkové“ popoludnie spojené  s vystúpením skupiny ZMRK, s výstavou veteránov poľnohospodárskej techniky, pre deti  možnosť jazdy na koníkoch. Od 17,00 hodiny bude do tanca i na počúvanie hrať dychová hudba Mistřiňanka. Vstupné 3 eurá, pre deti do 15 rokov zdarma. Občerstvenie zabezpečené.